Pozycje książkowe

Tak mnie skrusz. O kochającym Bogu, który nas kształtuje.

Czytając Pismo Święte możemy dojść do wniosku, że Pan Bóg wszystkich, których miłuje solidnie doświadcza. Niejednokrotnie burzy i niszczy całe dotychczasowe ich życie, aby zbudować je na nowo, tym razem w przyjaźni i zażyłej relacji z Nim samym – Bogiem Wszechmogącym. Również i w naszym życiu prędzej czy później doświadczymy kryzysu, zwątpienia, nocy ciemnej, która stanie się doskonałą okazją do zaufania Panu Bogu i powierzenia mu całego swojego życia.

Tak mnie skrusz. O kochającym Bogu, który nas kształtuje to wyjątkowa książka. Nie jest to pozycja do przeczytania w jeden wieczór. Autor – ks. Andrzej Nackowski zaprasza nas do pracy i modlitwy, w oparciu o Słowo Boże i rozmyślanie. Każdy z ośmiu rozdziałów podzielony jest na trzy części, na które składają się wprowadzenie i wskazówki do medytacji. Na końcu każdej z poszczególnych części znajduje się odpowiednie miejsce na notatki, przemyślenia i postanowienia, które zrodziły się w naszym sercu na modlitwie.

Książka ks. Nackowskiego może stanowić idealne wprowadzenie w ducha rekolekcji ignacjańskich, jak również być pomocą w modlitwie po przeżytym już tygodniu rekolekcji. Z czystym sumieniem możemy polecić tę książkę wszystkim, którzy w swoim życiu doświadczają rozproszeń, brak wewnętrznego spokoju, opanowania, jak i tym, którzy odczuwają głód Boga i Jego obecności. Po dobrze przeżytych rekolekcjach, na które razem z wydawnictwem eSPe zaprasza nas ks. Andrzej Nackowski perspektywa naszego życia ulegnie zmianie, ponieważ przybliżając się do Boga i odpowiadając na Jego zaproszenie życie nabiera smaku, sensu i odpowiedniego balansu między wiecznością a doczesnością.

Szczegóły książki:
Autor: ks. Andrzej Nackowski
Okładka: miękka
Data wydania: 2021
Ilość stron: 144
Wydawnictwo: eSPe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *