Pozycje książkowe

To nie jest babska sprawa!

Każdy grzech wprowadza w nasze życie pewne nieuporządkowanie. Niepoukładana odpowiednio relacja z Bogiem przekłada się bezpośrednio na relacje z drugim człowiekiem. Wprowadza w nie wiele nerwowości, złości, egoizmu i pychy. Akt małżeński, który ze swego założenia ma być rzeczywistością szczególnego wyrażenia miłości między małżonkami oraz elementem scalającym ich związek, w momencie kiedy wykorzystywany jest w egoistyczny sposób, prowadzi wręcz do zaprzeczenia miłości małżeńskiej.

NPR (Naturalne Planowanie Rodziny) to temat, który ostatnimi czasy bardzo mocno leży nam na sercu. Od dwóch lat sami z powodzeniem korzystamy z dobra jakie niesie ze sobą naprotechnologia. A od niedawna kształcimy się również na nauczycieli polskiej metody NPR.

Książka Piotra Wołochowicza „To nie jest babska sprawa!” to naszym zdaniem kompendium wiedzy i idealne wprowadzenie w metody NPR. Autor bazując na własnym doświadczeniu, wiedzy i Słowie Bożym wprowadza czytelnika w dobrodziejstwo naturalnego rozpoznawania płodności. Książka może stanowić doskonały poradnik dla wszystkich, którzy przygotowują się do zawarcia związku małżeńskiego, są młodym małżeństwem, które w zgodzie z własnym sumieniem i wiarą chce budować swoje życie a także dla wszystkich poszukujących, którzy są zatroskani o swoje zdrowie.

Książka „To nie jest babska sprawa!” jest napisana w sposób jasny i przejrzysty, dlatego bardzo szybko się ją czyta. Dostępna jest w formie papierowej oraz w e-booku.
A przy okazji do końca marca tego roku z hasłem korepetycje możecie liczyć na 7% zniżki na wszystkie książki wydawnictwa Psalm18.

SZCZEGÓŁY KSIĄŻKI:
Autor: Piotr Wołochowicz
Okładka: miękka
Data wydania: 2020
Ilość stron: 86
Wydawnictwo: Psalm18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *